Úvěr na auto od společností ESSOX a HOMECREDIT

Chcete nové auto a nemáte peníze? U nás si ho můžete pořídit rychle a jednoduše s výhodným úvěrem u naší společnosti CarManager. Náš úvěrový poradce Vám při vyřizování poradí, jak platit co nejvýhodnější splátky, aby Vás to nestálo moc peněz nebo peníze navíc.

Poradíme Vám, jakou výši splátek zvolit a jak dlouho, aby to pro Vás bylo co nejvýhodnější. Úvěr na vůz s námi vyřídíte rychle a bez obav. Při vyřizování úvěru stojíme na Vaší straně a snažíme se chránit Vaše peníze.

  • doba splácení úvěru na vůz je již od 24 měsíců
  • maximální délka splácení je 72 měsíců
  • vůz je hned po podepsání smlouvy ve Vašem vlastnictví
  • podnikatelé mohou úvěr na vůz odepisovat v účetnictví
  • pokud se rozhodnete úvěr splatit před vypršením smlouvy můžete tak učinit jednorázově
  • financování vozu úvěr nabízíme na většinu aut v naší nabídce

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011

Nenabízíme úvěry s 0% akontací, protože jsou finančně nevýhodné. Platí, že čím vyšší akontace, tím levnější pro Vás úvěr bude, tzn. tím méně peněz navíc zaplatíte.

Co byste měli vědět

Co je to akontace?
To je částka, kterou zaplatíte na začátku. Čím vyšší je, tím méně peněz si na úvěr půjčíte, tím méně zaplatíte na splátkách a tím méně Vás bude úvěr stát. Uvedeme si to na příkladu: 30% akontace bude levnější, než 0% akontace. I když se někteří prodejci tváří, že je akontace 0% výhodná, není tomu tak.

Pokud máte v úvěru jasno a víte co chcete, pak si u nás můžete vybrat jak vysoký úvěr chcete a jak dlouho ho chcete splácet. Pokud byste chtěli poradit nebo jenom probrat svoje rozhodnutí, k dispozici je Vám náš úvěrový poradce, který s Vámi vždy najde nejlepší a nejvýhodnější řešení úvěru na vůz Vám přesně na míru. Při výběru úvěru zohlední Vaše požadavky, Vaše potřeby a Vaše finanční možnosti.

Co byste měli vědět

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru na vůz?
Úvěr vyřídíte v naší kanceláři. Nemusíte nikam jinam chodit. Nejdříve s Vámi sepíšeme smlouvu, to trvá asi 15 minut. Poté ji musí schválit finanční společnost, která Vám úvěr poskytuje, to trvá asi 30 minut. V drtivé většině případů celé vyřizování netrvá déle než 45 minut. Na vyřízení úvěru si tedy vyhraďte alespoň 1 hodinu. Poté už můžete odjet s nově koupeným vozem.

Spotřebitelský úvěr

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011

Úvěr bez ručitele

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011