Volvo

Volvo S80 je sedan vyšší střední třídy, který je vyhledávaný pro svou pověst vysoké bezpečnosti stejně jako ostatní automobily této švédské značky. Vůz je určen pro řidiče, kteří dávají přednost poklidnému stylu jízdy v praktickém autě, které zvenku i vevnitř působí reprezentativně a majestátně.

Dalším vozem, který se u nás objevuje v nabídce našeho autobazaru je kompaktní SUV Volvo XC60. V autě opět získáte vysokou míru bezpečnosti tentokrát zabalenou do líbivého kabátu moderního designu. Volvo XC60 bylo v roce 2009 nejlépe prodávaným vozem značky Volvo.

Volvo XC70 je crossover mezi kombi a SUV. Zvenku vůz nevypadá příliš zajímavě, ale pokud se do něj usadíte, poznáte, co znamená švédská dokonalost. Kabina je naprosto perfektní s využitím kvalitních materiálů. Terénními vlastnostmi vás určitě překvapí.

Automobil Volvo XC90 je dalším crossoverem SUV v podání Volva. Opět velká dávka luxusu, jen ve větším podání než je Volvo XC60. Tento vůz se také řadí k dobře prodávaným autům. Pokud jste četli předchozí odstavce, tak víte, že k Volvu patří slovo bezpečnost. A to platí i tohoto modelu. Je to tím, že když Volvo navrhuje vůz, tak vezme bezpečnost a kolem ní auto postaví. Všichni vaši spolucestující jsou tak při cestování v bezpečí.