Toyota

Toyota Aygo je skvělý minivůz do města (chcete-li tak citivůz). Zapoměňte na problémy s parkováním a řešení situací typu „vejdu se sem?“. S tímhle kompaktním autíčkem se vejdete všude. Hodí se i jako druhý vůz do rodiny na nákupy. Mezi specifické uživatele tohoto auta patří ženy, kterým malé rozměry auta vyhovují více než mužům. Přesto, že je to malé auto, tak má prostorný interiér, do kterého se vejdou 4 dospělí cestující.

Toyota Land Cruiser je stálicí mezi terénními vozy. Pohodlné auto do terénu s jednoduchou konstrukcí, které vydrží téměř vše. A přitom se neztratí ani na silnici při delším cestování ve více lidech. Jednoduše ho můžete použíat jako SUV nebo jako offroad. Auto je výborným pomocníkem i pro tahání přívěsů.

Toyota Prius je na prvním místě v hodnocení spolehlivosti vozidel starých 2-3 let německou institucí TÜV (podobné jako české STK). Tento hybridní automobil je hatchback nižší střední třídy. V současnosti se v autobazaru objevují zástupci 3. generace tohoto vozu.

Toyota RAV4 byla v hodnocení německé TÜV u 2-3 letých aut na 9. místě. Kompaktní crossover SUV se dobře řídí díky vyššímu posazu a má velký zavazadelník. Nejen v zimě se hodí stálý pohon všech 4 kol. Auto není velké, takže při parkování nemáte potíže s hledáním místa.