Mercedes-Benz

Vozy Mercedes-Benz jsou synonymem kvality, luxusu a pohodlí. Precizní německá kvalita zaručuje, že z auta budete mít radost ještě hodně let, po jeho koupi. V autobazaru máte u aut tohoto výrobce jistotu, že svoje peníze neutrácíte za něco, co by časem rychle ztrácelo hodnotu. Díky špičkové kvalitě Vám bude vůz značky Mercedes-Benz sloužit dlouhá léta k Vaší spokojenosti. U některých vozů výrobce poskytuje až 30 letou záruku proti prorezivění. Tato záruka se samozřejmě vztahuje i na vozy v našem autobazaru.

Ideálním rodinným nebo podnikatelským autem je Mercedes-Benz E. Ve verzi kombi svým zavazadlovým prostorem porazil i Škodu Superb. Tím tento model dokázal, že je naprosto bezkonkurenční. Je asi zbytečné psát o kvalitě zpracování, pokročilých technologiích nebo o výbavě, kterou v jiných autech ani nenajdete.

Pokud hledáte větší vůz pro rodinu, určitě zvažte Mercedes-Benz Viano. Jedná se o velmi populární MPV, které se vyrábí už roky, ale zákazníci ho stále žádají. Viano má variabilní interiér. V základu bývá běžně 6 sedadel, další 2 je možné přidat. Jedinečnou vlastností je možnost nastavit zadní sedačky tak, aby cestující seděli proti sobě.

Mercedes-Benz ML je vůz kategorie SUV. Luxusní svezení do města, na dálnici, ale i do lehčího terénu. Třída M svou velikostí zapadá mezi menší třídu GLK a větší GL.

Mezi vozidly pro podnikání udává tón Mercedes-Benz Sprinter. Tato dodávka je pracant, který vám bude sloužit dlouhé roky a nikdy vás nezklame. A to je to, co pro podnikání potřebujete. Vyrábí se v mnoha verzích od dodávky až po minibus.