Dovoz aut

Dovoz auta na objednávku

 • dovezeme auto podle Vašeho přání
 • vyřídíme všechny formality spojené s dovozem a přihlášením vozu do ČR
 • povinné a havarijní pojištění s Vámi sjednáme přímo u nás
 • pokud nemáte peníze, nabízíme financování vozu spotřebitelským úvěrem od 10% akontace

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011

Proč je lepší si koupit auto z dovozu než ojeté v ČR?

Výhody jsou zřejmé na první pohled.

Auta bývají lépe vybavená

Narozdíl od českých kupujících, kupující v zahraničí u nového auta tolik nešetří. Cena pro ně není až tak rozhodující, takže díky tomu v nabídce našeho autobazaru velice často naleznete dovezené vozy v nejvyšší výbavě za velmi výhodnou cenu.

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011

Auta bývají lépe udržovaná

V zahraničí je naprosto běžné, že je vůz pravidelně servisován. V Čechách si lidé nové auto kupují často kvůli tomu, aby ušetřili na autoservisu.

Jistě chápete, že pokud se u nového vozu servis zanedbá, pak ten, kdo auto koupí jako ojeté, tento přístup zcela jistě neocení, protože všechny problémy, které se za dobu provozu nahromadily, bude muset řešit, a hlavně platit, on. Takové auto se může nepříjemně prodražit. Zapomeňte na lákavé inzeráty ve stylu „první majitel, provozováno pouze v ČR“ apod. Takové auto může skrývat víc vad, jejichž odstraňování Vás čeká třeba v horizontu jednoho roku, než si vůbec dovedete představit.

Zajistíme dovoz jakéhokoli vozu ze zahraničí. Dovozem aut z ciziny se zabýváme již dlouho a proto se na nás můžete spolehnout. Známe obchodnické triky zahraničních prodejců, které pro běžného kupce nemusí být na první pohled zřejmé. V žádném případě nevěřte tomu, že se Vás prodejci, např. v Německu, nebudou snažit podvést!

Co byste měli vědět

Víte, že každý třetí vůz prodávaný v Německu (rok 2010) má přetočený tachometr?!
A to i přesto, že je to v Německu, narozdíl od ČR, trestné! Trend je v Německu rostoucí.

Nebuďte naivní a nenechte se zlákat „výhodnou“ koupí ojetého vozu v zahraničí. V případě dovozu auta přes nás máte všechny jistoty na své straně:

 • Žádný přetočený tachometr. Pokud víme, že je tachometr přetočený, budeme Vás samozřejmě informovat – pro Vás z toho vyplývá nižší, a tedy daleko výhodnější, cena auta. Naši velkoobchodní zahraniční dodavatelé aut nemají ve zvyku tachometry přetáčet. Kdyby měli, auta bychom od nich neodebírali.
 • Nové auto prodáváme jako nové, bourané jako bourané. Pokud prodáváme bourané auto, u vozu to vždy uvádíme a Vy, jakožto zákazník, se pak můžete rozhodnout, jestli je to pro Vás zajímavá koupě, která je cenově VELMI výhodná nebo chcete raději vůz nebouraný, ale dražší.
 • Zaručíme vám, že je auto bez právních vad a dáme Vám na to záruku vrácení peněz. V praxi to znamená, že se se svým nově koupeným vozem nebudete muset bát vyrazit do zahraničí, kde by Vám ho policie při první kontrole zabavila.
 • Na auto od nás dostanete 6 měsíců záruku.
 • Vyřídíme za Vás všechny doklady nutné k dovozu vozidla ze zahraničí.
 • Ušetříte spoustu času o který byste přišli ať už samotným dovozem, hledáním auta v zahraničních autobazarech nebo vyřizováním dokladů. Proč si zbytečně komplikovat život, když to za Vás můžeme vyřídit my? Naše služby jsou zárukou toho, že vše proběhne hladce a bez problémů. S námi Vás nečekají žádná dobrodružství ani překvapení a to nejdůležitější – žádné výdaje navíc.
 • Ušetříte si nervy – auto je obvykle jednou z největších investic v životě každého člověka. S námi se o svoje peníze nemusíte bát. Neriskujete, že za auto zaplatíte a pak o peníze přijdete nebo se vám znehodnotí ze dne na den po zjištění, že Vás prodejce podvedl.

Pokud máte zájem o vůz ze zahraničí, vyplňte prosím následující formulář.

Mám zájem nebo volejte +420 777 001 011