Citroën

Automobily Citroën mají skvělý poměr ceny k jejich výbavě a kvalitě. V našem autobazaru koupíte velice výhodně Citroën C3 nebo Citroën C3 Picasso, pokud máte rodinu a chcete mini MPV. Prostornost auta a velikost zavazadlového prostoru může být při nákupu auta určující, pak můžete zvolit Citroën C4, v případě že máte rodinu nebo chcete prostor Citroën C4 Picasso. Tím ale nabídka Citroënu nekončí.

Ve vyšší střední třídě nabízíme Citroën C5, který je vyhlášený pohodlným podvozkem a komfortním cestováním na dlouhé vzdálenosti. Toužíte-li po francouzském luxusu, zvolte Citroën C6. Můžete se na nás obrátit i v případě, že máte raději sportovní jízdu. Citroën v této oblasti nabízí velice povedený Citroën DS3, větší Citroën DS4 a vrcholný model Citroën DS5, který díky svému atraktivnímu designu najde stěží konkurenci.

Citroën C8 vám udělá radost, když potřebujete přepravovat větší množství lidí ať už ve firmě nebo v rodině na větší vzdálenosti, jako jsou obchodní jednání, přeprava zaměstnanců nebo dovolená. Citroën Grand C4 Picasso Vás určitě zaujme, pokud potřebujete vůz, do kterého se toho hodně vejde, ale zároveň zabere malou plochu jako běžný Citroën C4. To je obrovská výhoda zejména ve městě při parkování.

Vyloženě pro podnikatele je určen Citroën Berlingo . Hodí se hlavně pro drobné náklady. Pro převoz čehokoli většího je výborným pomocníkem dodávka Citroën Jumper.