BMW

BMW patří k prémiovým výrobcům osobních automobilů. Výrobní portfolio sahá od sportovních aut až po velká luxusní SUV. BMW je jedním z těch výrobců, kteří udávají trendy. Takovým autem bylo např. BMW X5, které odstartovalo módní vlnu velkých SUV, která nejsou určena do terénu, ale hlavně do města a jako luxusní přepravní prostředek na velké vzdálenosti, zejména po dálnicích ve vysokých rychlostech.

Automobily značky BMW se řadí do kategorie vyšší střední třídy. To sice znamená, že mají vyšší cenu, ale také to znamená, že si kupujete vůz na špičkové úrovni, který má obvykle několik let technologického náskoku před ostatními auty. V autobazaru si pak můžete dovolit koupit vůz o třídu výš než jste původně chtěli díky poklesu ceny. Zkrátka, za cenu nového auta nižší střední třídy si můžete dovolit koupit auto vyšší střední třídy a navíc dostanete asi pětiletý náskok ve výbavě a v technologiích použitých při výrobě auta.

BMW 3, BMW 5 a BMW 7 udávají tempo doby. Jedná se o luxusní sedany, které jsou ve své třídě vždy na špici a to co se objeví u nich se pak objeví i u dalších výrobců s několikaletým zpožděním. BMW klade důraz na sportovní zážitky z jízdy, tomu odpovídají motory, naladění podvozku, ale i interiér sportovnějšího rázu, kdy je interiér natočený k řidiči. Rozhodně ale netrpí ani bezpečnost. V testech EuroNCAP vozy BMW vždy obsazují přední příčky.

Provoz vozu BMW nemusí být tak nákladnou záležitostí, jak se může na první pohled zdát nebo jak se traduje, zejména mezi motoristy s vozy nižších tříd nejmenovaného českého výrobce. Tady záleží na tom, abyste netrefili na poruchový kus, který by vám znepříjemňoval radost z nákupu vozu BMW.

V našem autobazaru nabízíme vozy, které prošly kontrolou, ale zároveň se jedná o vozy, kterých se majitel nechtěl zbavit kvůli najetým kilometrům nebo poruchovosti. Obvykle se jedná o zánovní vozy, které leasingové společnosti prodávají z důvodu nesplácení apod.